O mnie

Hej! Witaj na mojej stronie, bardzo miło mi tu Ciebie gościć.Mam na imię Kasia i z chęcią podzielę się tu z Tobą moją pasją. 

"Badenkografie" to innowacyjne zestawienie usług - dzięki połączeniu magii makijażu z fotografią tworzę z Wami niesamowite sesje kobiece dające efekt wow, kiedy trzeba wyczaruję Wam cuda na głowie starając się zaspokoić zarówno duszę Glamour jak i Boho, a wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom do oferty dołączyła też stylizacja rzęs, by zadbać o Waszą urodę od A do Z.
Wykonując makijaże, dzięki doświadczeniu w pracy fotografa, wiem jak sprawić, byś wyglądała olśniewająco nie tylko twarzą w twarz, ale także na fotografiach, a makijaże zawsze dopasowane są indywidualnie do danej osoby - do jej urody, zaplanowanego ubioru oraz preferencji.
W stylizacji rzęs szczególną wagę przykładam do staranności i precyzji. W cenie zabiegu otrzymujecie profesjonalną analizę kształtu oka - dobieramy odpowiedni rodzaj stylizacji, skręt oraz długość - by rzęsy ładnie współgrały z urodą i ją upiększały ;)
Szyta na miarę stylizacja będzie w stanie poprawić urodę oraz uczynić oko wizualnie lżejszym i odświeżonym, a odpowiednio dobrana nie obciąży i nie wpłynie negatywnie na kondycję rzęs naturalnych.
Pracuję na wysokiej jakości renomowanych produktach i profesjonalnym sprzęcie, w ramach usług kosmetycznych posiadam odpowiednie wykształcenie kierunkowe oraz kursy i szkolenia a fotografią zajmuję się już od niemal 10 lat- możesz być pewna, że współpracujesz z profesjonalistą ;)
Po drodze studiowałam na Wydziale Sztuk Pięknych, gdzie zakochałam się w sztuce mediów i jeszcze bardziej pokochałam fotografię oraz cuda, które można zrobić z nią w postprodukcji. 

A co poza tym? Kocham aktywność fizyczną, a chłodne wieczory spędzam zwinięta niczym kocur w bliskim towarzystwie grzejnika oraz dobrej książki... ;)

Jeśli podoba Ci się styl moich zdjęć i marzysz o wyjątkowych kadrach dla siebie - umożliwiam Ci opcję podjęcia ze mną współpracy. Jeśli lubisz czysty, ciepły i klasyczny wydźwięk fotografii, to dobrze trafiłaś/eś. Tworzę w spójnej, przyjemnej dla oka stylistyce. 
Dbam o wyjątkowość fotografii, dzięki doświadczeniu nabytym na Wydziale Sztuk Pięknych, potrafię docenić sztukę i artyzm. Jeśli zdecydujesz się na sesję kobiecą i poprzedzimy sesję makijażem, gwarantuję Ci efekt wow, pozytywny odbiór i zachwyt ;) 

W przypadku pytań, lub chęci umówienia się na sesję zapraszam Cię do kontaktu e-mail: kontakt@badenkografie.pl, kontaktu tel. 574737287 lub osobiście w lokalu w Żurominie

Także... już w pewnym sensie się znamy ;) pozostaje mi zaprosić Cię do zapoznania się z moją ofertą i do zobaczenia! 

K.