O mnie

 


Cześć! Mam na imię Kasia i od 3 lat zajmuję się zawodowo makijażem, a od 2 lat stylizacją rzęs. Zaczynałam pracę w domowym zaciszu w Działdowie i gdy tylko zaistniała taka możliwość otworzyłam swój pierwszy salon w miejscowości obok - w Żurominie.

Na początku mojej drogi wybrałam kompleksowe przygotowanie do zawodu kończąc Technikum Usług Kosmetycznych wraz z dyplomem zawodowym na poziomie powyżej 94%

Od samego początku najbardziej zwracam uwagę na jakość i higienę mojej pracy, i cieszę się ogromnie, że to doceniacie, i że jest Was coraz więcej. 
W stylizacji rzęs najbardziej cenię sobie delikatne, naturalne efekty, ale dla zwolenniczek mocniejszych spojrzeń także cos znajdziemy :)

W 2021r zmieniłam salon na drugi, by zapewnić Wam nie tylko wysoką jakość usług ale także piękne wnętrze, w którym będziecie się czuły wyjątkowo. 
Wsłuchując się w Wasze potrzeby ukończyłam kompleksowe szkolenia z profesjonalnej stylizacji brwi i otrzymałam niezwykłe wyróżnienie - zostałam Certyfikowaną Stylistką marki Plato!

W międzyczasie wprowadziłam do salonu masaże Kobido, by dać Wam zastrzyk naturalnego odmłodzenia bez skalpela i strzykawki, cudowną profilaktykę przeciwstarzeniową oraz maksimum relaksu. 
Na Kobido jestem dla Was także w Działdowie - w swoim domowym zaciszu lub mobilnie - w Waszych domach.

Kończąc sezon postawiłam na rozwój i myśląc o ofercie dla Was na 2022 rok uzyskałam tytuł Certyfikowanej Higienicznej Wizażystki oraz Trenera Makijażu. Od teraz mogę uczyć Was o tym jak ważna jest wasza pielęgnacja, jak wybierać dobre, naturalne kosmetyki oraz jak robić zdrowy makijaż! 

Zapraszam Was więc do mojego studia:
Beauty Room w Żuromińskim Centrum Handlowym
Do zobaczenia!